Üretim ve Kalite Standartları

Sıkça sorulan sorulara kolay yanıtlar için hızlı arama
Select Topic:

Evet. Ürünlerimizin araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetlerini Sudbury, Massachusetts’teki gelişmiş tesisimizde gerçekleştiriyoruz.

PureEncapsulations® olarak bileşen kalitesi, üretim mükemmeliyeti ve kalite kontrol aşamaları en büyük önceliğimiz. Hem firmamız hem de tedarikçilerimiz kalite standartlara tabidir. FDA tarafından denetlenmiş tesisimizde katı cGMP kurallarını takip ediyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Pure Encapsulations®, titiz bir test politikasına sahiptir:

  • Ham maddelerimiz üzerinde kimlik, potens, mikrobiyal bulaş, ağır metal (cıva, arsenik, kadmiyum ve kurşun dâhil), 32 adet çözelti kalıntısı ve alerjen testi gerçekleştirilir.
  • Bitkisel içerikler 70 farklı pestisit bileşenine karşı teste tabi tutulur, esansiyel yağ asitleri ve balık/kril yağları ise dioksinler, furanlar, PCB’ler ve diğer ajanlar bakımından test edilir.
  • Balık yağları oksidasyon, PCB’ler ve PCB benzeri bileşenler, dioksinler ve furanlar için teste tabi tutulur.
  • Ayrıca, potansiyel adulteran olduğu bilinen spesifik kontaminantlar için gerekli testler gerçekleştirilir (örneğin greyfurt çekirdekleri potansiyel koruyucu bileşenleri bakımından test edilir).

Testlerimiz, sektörde altın standart olarak kabul edilen; Silliker, Eurofins, Intertek ve Advanced Laboratories gibi bağımsız üçüncü taraf laboratuvarlarca gerçekleştirilir.

Pure Encapsulations® tesislerinde probiyotikler, DNA testi yoluyla doğrulanır. Ürünlerimiz, üretim prosedürlerimiz ve test prosedürlerimiz yılda iki kez NSF (ürünlerin FDA GMP ilkelerine uyumunu denetleyen bir kurum) tarafından titizlikle denetlenir.

Daha fazla destek almak için lütfen bizimle iletişime geçin

İletişim Formu

Formumuza Erişin