Pure Encapsulations®’ın Farkı Nedir?

Pure Encapsulations® olarak amacımız, kanıtlanabilir bilimle desteklenen ürünlerin kullanılmasıyla hazırlanmış takviye edici gıdaları sizlere sunmaktır.

Pure Encapsulations® sadece içerdikleri ile değil, ürünlerin içerisinde kullanmadığı maddelerle de öne çıkıyor. Renklendiriciler, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermeyen ürünler, tüketicilere ulaşana kadar ciddi testlerden geçiyor. Pure Encapsulations® kalite standartlarını gözeten üretim süreçleri ile profesyonel bir iyi yaşam markası olurken vegan ve vejetaryen dostu, glutensiz içerikli ürünlerini kullanıcılara sunuyor.

İYİLİK İÇİMİZDE GÜCÜMÜZ İÇERMEDİKLERİMİZDE

Pure Encapsulations®’dan Gelen Fark
Pure Encapsulations®’dan Gelen Fark

Kalite Güvencesi

Profesyonel kaliteyi sağlamak için ürünlerin bütünlüğünü, içeriği standardize kaynaklardan temin ederek sağlıyoruz.Bu güvenceyi doğrulanabilir bilimsel veriler ve hammadde ile son ürünlerin etkinliğini ve saflığını doğrulayan, sertifikalı laboratuvarlarda yapılan deneylerle destekliyoruz

Ürün içerikleri ve etiketler hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere lütfen Sıkça Sorulan Sorulara göz atın.

Bilim Odaklılık

Pure Encapsulations®, takviye edici gıda alanında bilimsel gelişime odaklanmış lider bir firmadır.

Önemli araştırma girişimlerini desteklemekten dünya lideri akademik araştırma kurumlarıyla iş birliği yapmaya, çalışma ürünlerinden ve teknik uzmanlık desteği sağlamaya kadar pek çok konuda takviye edici gıda alanının ilerlemesine önemli katkıda bulunuyoruz.

Klinik araştırmalara yaptığımız yatırımlar ürün güvenliliğini, etkinliğini ve inovasyonunu desteklemekle kalmayıp takviye edici gıdaların genel statüsünü yükseltmeyi de amaçlıyor. Bu girişimlerden elde ettiğimiz önemli bulgular sayesinde lider bilimsel dergilerde çeşitli makaleler yayınlamaya devam ediyoruz.

Bilim Odaklılık
saf iyilik

Saf İyilik

Pure Encapsulations® olarak tüm çalışmalarımızın temelinde takviye edici gıda ürünlerimizin kalitesi yer alır. İyi yaşamı desteklemeye olan bağlılığımız ürün şişelerimizin kapağını kapattıktan sonra da devam eder.

SAF DEĞERLERİMİZ

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir bir gelecek amaçlıyoruz. Bu amaca ulaşmak için yalnızca ürünlerimizin değil, şirket olarak faaliyetlerimizin de önemli olduğunu biliyoruz. Bu amaç doğrultusunda geri dönüştürülemeyen, tek kullanımlık plastik ürünleri ofislerimizden çıkarma ve ürün şişelerimizde kullanılan plastik kaplamaları azaltma gibi uygulamalarla sürekli olarak çevresel ayak izimizi küçültmenin yollarını arıyoruz. Üstelik bunları yalnızca bir başlangıç olarak görüyoruz.

SAĞLIKLI GEZEGEN GİRİŞİMLERİ

Sürdürülebilirlik