İyilikten Gelen Destek

Pure Encapsulations® olarak ürün içeriklerinin öneminin farkındayız. Bu nedenle, sizlere klinik çalışmalar ile desteklenen ürünlerden oluşan geniş bir üst düzey takviye edici gıda yelpazesi sunabilmek için son 30 yılımızı araştırma, inovasyon ve geliştirme çalışmalarına ayırdık. Her ihtiyaca uygun ürünler ortaya çıkardık.

TÜM ÜRÜNLERE GÖZ ATIN
Pure Encapsulations
kapsül
Splash

Pure Encapsulations® İçerikleri

Kalite standartlarına verdiğimiz önem sayesinde hem kalite hem de güven bakımından profesyonel takviye edici gıda markası olmayı başardık.1 Yalnızca süreçlerimiz veya takviye edici gıda ürünlerimizin içerikleriyle değil, ürünlerimizde kullanmadığımız maddelerle de farkımızı ortaya koyuyoruz.

FARKI GÖRÜN

Pure Kalite Süreci

Pure Encapsulations olarak amacımız, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerin yolculuğunda onlara destek olacak profesyonel besin takviyelerini geliştirmektir. İşte bu yüzden ürünlerimizin alanında uzman kişiler ile birlikte tasarlanmasından, renklendirici, ,koruyucu madde, gluten içermeyen içeriklerin tedarik edilmesine kadar hiçbir standarttan ödün vermiyor, %100 şeffaflıkla ürünleri sunmak üzere sıkı üretim ve test prosedürlerini uyguluyoruz.

SÜRECİMİZ HAKKINDA BİLGİ EDİNİN
pure-kalite-sureci