Saf Değerler

Pure Encapsulations® olarak yalnızca iyi ürünler üretmeye değil, iyiliği yaymaya da odaklanıyoruz. Bu amaç doğrultusunda kâr amacı gütmeyen kuruluşları desteklemekten ve gezegenimiz için daha sürdürülebilir bir gelecek yaratmaya çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Pure Values
Pure Giving

Saf İyilik

Pure Encapsulations® olarak; yalnızca iyi ürünler üretmeye değil, iyiliği yaymaya da odaklanıyoruz. Bu amaç doğrultusunda kendini ihtiyaç halindeki kişileri desteklemeye ve yaşamını zenginleştirmeye adamış kâr amacı gütmeyen kuruluşları desteklemekten gurur duyuyoruz.

SOS Köyleri

Kendini, anne ve babalarını kaybeden ya da diğer yönlerden savunmasız olan çocukların korunmasına ve desteklenmesine adamış kâr amacı gütmeyen bir organizasyon olan SOS’in Çocuk Köyleri Projesi’ni desteklemekten onur duyuyoruz. SOS, 70 yıldır yardıma muhtaç çocuklar için bir aile kurmak, aileleri güçlendirmek ve çocukların potansiyellerini gerçekleştirebilmelerini sağlamak için yardımlarda bulunuyor. Ebeveyn bakımından mahrum kalan çocuklara, SOS köylerinde sevgi dolu ve istikrarlı bir ev ortamı sunuyor. SOS annelerinin de desteğiyle bir aile ortamına dâhil edilen çocuklara kaliteli eğitim, sağlık hizmetleri ve travma ya da kayıpların üstesinden gelmelerini sağlayacak destekler sunuluyor.

Pure Encapsulations®, SOS’in vazgeçilmez ortaklarından biridir. Pachacamac, Peru’da sekiz çocuğa yuva olan bir SOS köyünün kurulması için gerekli finansmanı sağladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Köyün en iyi bakımı sağlayabilmesi ve daha fazla çocuğa hizmet verecek yeni bir aile evi inşa edilebilmesi için finansman sağlamaya devam ediyoruz. Aynı zamanda gıda, giyecek, okul malzemeleri ve tıbbi yardım sağladığımız çocukların destekleyicisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için www.sos-childrensvillages.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOS Villages
Global Medical

Global Medical

Pure Encapsulations® olarak; mültecilere, afetzedelere ve yoksullara bakım sunmanın yanı sıra yoksulluk ve şiddet döngülerine son vermek amacıyla radikalizasyon, şiddet ve TSSB’nin temel nedenleri üzerine araştırmalar gerçekleştiren ilk kâr amacı gütmeyen medikal grup olan Global Medical’ı (eski adıyla Peace Possible™) desteklemekten gurur duyuyoruz. Bu girişim kapsamında bireylere Pure Encapsulations® ürünlerini de içeren kişiye özel destek protokolleri sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için gmedical.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sürdürülebilir Bir Gelecek

Her ürünümüzle, daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz. Şişelerimizin plastik kaplamalarını değiştirerek süreçlerimizi geliştirdiğimizi ve bu sayede yıllık 9 ton plastik tasarrufu sağladığımızı açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Aynı zamanda, yeniden kullanılabilir bardaklar, çatallar, kaşıklar ve bıçaklar kullanarak ofislerimizde plastik kullanımını ortadan kaldırmak için adımlar atıyoruz.

DEĞER KATMAK İÇİN

Sürdürülebilir Bir Gelecek