Sağlık kategorisi Ürünleri | Pure Encapsulations®

Günlük yaşam içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz takviye edici gıdalar sunar. Bu sayede vitaminler,mineral ve özel takviyeler ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda Pure Encapsulations® sizlere destek olur.

Splash
Splash
Splash
Splash
Antioksidan Detoksifikasyon Kategorisi_0.png

Antioksidan Detoksifikasyon Kategorisi

Pure Encapsulations® antioksidan ve detoksifikasyon ürünleri, toksin yüküne karşı faz I ve faz II enzimlerini destekleyerek karaciğer fonksiyonunu ve çevresel ve metabolik oksidatif strese karşı hücresel korumayı destekleyen bileşenler sağlamaktadır.  

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Bağışıklık Destekleri_0.png

Bağışıklık Destekleri

Pure Encapsulations®’ın bağışıklık destekleyici takviyeleri, antioksidan savunmayı destekleyerek, normal hücresel fonksiyona katkıda bulunarak bağışıklık işlevini desteklemeye yönelik dizayn edilmiştir. Bağışıklık hücrelerinin fonksiyonunu korur, mikrobiyal dengeyi destekler, doku rahatlığı için sitokin dengesini ve genel fizyolojik fonksiyonu destekler.  

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Bilişsel Destekler_0.png

Bilişsel Destekler

Pure Encapsulations®, bilişsel ve duygu durum ürünleri, hafıza ve bilişin yanı sıra duygusal sağlık ve stres yönetimini desteklemek için bilimsel temeli olan, nöron fonksiyonunu, sinaps yeteneğini iyileştiren, nörotransmitter sentezini destekleyen etki mekanizmasına sahip bileşenler sağlamaktadır.

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Enerji Destekleri_0.png

Enerji Destekleri

Bu ürünler mitokondriyal enerji üretimi için besin kofaktörleri ve/veya geniş fizyolojik dengeyi desteklemek için adaptojenik bitkiler sunar.

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Gastrointestinal Sistemi Destekleri_0.png

Gastrointestinal Sistemi Destekleri

Gastrointesinel sistemde, bağırsak onarımını, mikrobiyota dengesini ve sindirim fonksiyonunun destekleyen ürünlerimizi keşfedin

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Göz Sağlığı _0.png

Göz Sağlığı

Mavi ışık vb etmenlerin neden olduğu oksidatif strese karşı etki mekanizması ile normal görme fonksiyonun katkıda bulunmaya yardımcı olabilecek ürünlerimizi keşfedin.

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Kadın Sağlığı_0.png

Kadın Sağlığı

Kadın sistemlerine özel destekleyici ve koruyucu etki sağlayan bileşenler ile formülize edilen ürünlerimizi keşfedin.

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Bones_Joints_Muscles

Kas ve İskelet Sistemi Destekleri

Eklem, kas ve kemik sağlığınıza yönelik formülize edilen ürünlerimizi keşfedin.

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

KV & Metabolizma Destekleri_0.png

KV ve Metabolizma Destekleri

Pure Encapsulations ® ’ı kardiyovasküler ve metabolizma ürünleri, metabolizma fonksiyonunu destekleyen, glikoz ve/veya yağ metabolizmasını düzenleyen, kilo kontrolüne yardımcı olan ve damar sağlığı fonksiyonuna katkıda bulunan etken maddeler ile oluşturulmuş formülasyonlar sunar.

ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE