Bilime Adanmışlık

Pure Encapsulations ®, bilimsel yeniliklere eskiden beri süregelen bağlılığıyla beslenme biliminde bir liderdir.

Kritik araştırma girişimlerini destekleyerek, önde gelen akademik araştırma kurumlarıyla birlikte çalışarak, araştırma ürünleri, uygun plasebolar ve teknik uzmanlık hizmeti sunarak beslenme biliminin ilerlemesine katkı sunmaktayız.

Klinik araştırmalara yaptığımız yatırım, sadece ürün güvenliğini, etkinliğini ve yeniliğini teşvik etmeyi değil, aynı zamanda, beslenme biliminin statüsünü genel olarak yükseltmeyi de amaçlamaktadır.

Pure Values
Pure Giving

Araştırma

Araştırmanın olmazsa olmaz olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, son yıllarda araştırmaya olan bağlılığımızı ve Cleveland Clinic Foundation, Université Laval ve Harvard Medical School’daki Brigham and Women's Hospital da dahil olmak üzere en iyi akademik kurumlar ile işbirliği yapıyoruz.

Bu zamana kadar önde gelen hakemli dergilerde 50'den fazla ürüne özel klinik çalışma yayınladık.

ÖNDE GELEN BİLİMSEL DERGİLERDEKİ YAYINLAR Pure Giving

Güçlü Bağlantılar

Gücümüzü pek çok alanda lider olan uzman şirketler ile kurduğumuz iş birliklerinden alıyoruz. Ürünlerimizi klinik uygulamalarda test edip doğrulayarak, elde ettikleri başarıyı temel alan ve klinik protokollerin geliştirilmesine yardımcı olan uzmanlar ile iş birliği yapıyoruz. Diğer yandan eğitim girişimlerimizi ileriye taşıma sürecinde ve ürünlerimizi formüle ederken de uzmanların yardımından faydalanıyoruz.

Un fuerte vínculo